+420 605 858 362    info@nasekava.com

PROČ MÁME RÁDI NAŠI KÁVU

Také máte kávu spojenu s něčím krásným? S lidmi, kteří jsou vám blízcí, s prací, která vás naplňuje, s víkendovou snídaní... A když máte špatný den, tak si jdete připravit kávu a najednou se vám zdá, že žádný problém není tak velký, aby se nedal vyřešit? Tak to jste tady správně, my totiž kávu milujeme a tady je deset důvodů, proč tomu tak je...  1. Ráno bez kávy je otravné a nechce se nám vstávat. Vše se změní, jakmile byt provoní šálek čerstvé kávy.

 

2. Vůně kávy je jedinečná a nic ji nedokáže nahradit. Znáte to, když otevřete nové balení a ucítíte čerstvě přaženou kávu?

 

3. Ke kávě patří spousta maličkostí, které doprovází celý kávový rituál, dobrá kniha, něco sladkého nebo konvičky Bialetti, kterým jsem naprosto propadli.

 

4. Když vás čeká těžký den, ať už otravný meeting v práci nebo zkouška ve škole, šálek dobré kávy vás dokáže uklidnit a stává se maličkostí, ze které se můžete těšit.

 

5. Káva je neuvěřitelně fotogenická. My ujíždíme na kávových koutcích, zátiší s kávovarem, s květinami, s obrázkem nebo plechovou dózou...

 

6. Každý má svůj kávový rituál, někdo popíjí jeden šálek celý den a vůbec mu nevadí, že je studená a někdo zase vypije pět šálků horkého espressa denně. A oblíbený hrneček na kávu, tak to je snad jasné...

 

7. Blahodárné účinky kávy na naše tělo byly několikrát dokázány, káva nám pomáhá soustředit se, bojuje s únavou a chrání nás před depresemi a špatnou náladou.

 

8. Řekněte sami, kolik nezapomenutelných historek začíná větou: 'Jdeme na kávu?'

 

9. Když přijde podzim, prší a všude je šedivo, na co se těšíte? Až se zabalíte do deky, otevřete si rozečtenou knihu a zahřejete si ruce o šálek kávy.

 

10. Káva je prostě láska a závislost, která dělá den krásným.

 

A co vy? Proč milujete kávu a jaký je váš oblíbený hrneček?